Rok vodního zajíce – 2023

V roce vodního zajíce 2023 jednoznačně převáží střídmost, logika a racionalita. Ovšem Sledujte si své sny, vášně a splňte si svá přání. Martin Pařízek

Celý článek

Klidná chvíle…

tchaj-ťi čchűan V těle, které se nepohybuje, může naplno začít vnímání vnitřního pohybu.
Dýchejte volně a jemně – přirozeně.
Pokud vás myšlenky odvedou,

Celý článek

Nepředbíhejme přítomnost

Upouštím během svých lekcích od slova trénovat a zdůrazňuji myšlenku prožívat. Dech je plynulý a volný. Opíráme trup o podstavu boků, které přímo zatěžují skrz nohy postoj. Trup je prázdný a pocit uvolněné lehkosti vnášíme i do horních končetin. umění tchaj-ťi čchűan

Celý článek

Tchaj-ťi čchűan…

Benefity však přicházejí celkem rychle a postupem času získáváme houževnatost, stabilitu a naplnění. Praxe tchaj-ťi čchűan stylu Čchen má stabilní a hluboké přínosy pro život dnešního člověka, zajatého a vláčeného rychlostí a výkonem doby.

Celý článek

Taijieshop.cz

Saténové a bavlněné obleky, komplety, šaty, uniformy a oděvy na Tchaj-ťi (Taiji, Taichi, Tajči) v různých barvách saténu, včetně přírodní bavlny, obsahují vždy košily a kalhoty.

Celý článek

Mistr Čchen Siao-wang (陳小旺, Chen Xiaowang) demonstrace fa-jin

Mistr Čchen Siao-wang (陳小旺, Chen Xiaowang) Grandmaster Chen Xiao Wang
Představitel 19. generace rodu Čchen. Hlava rodu a stylu Čchen, nejstarší větve tchaj-ťi čchűan. 60 let cvičební praxe. Velmistr Chen Xiaowang je zároveň velmi ceněný a uznávaný kaligraf. Velmistr Chen Xiaowang v současné době žije opět v Číně, ale cestuje po celém světě a neúnavně učí více než 300 dní v roce.

Celý článek
Stránka 1 z 5912345102030