Práce s váhou. Tchaj-ťi čchűan

20 let cvičební praxe, žák mistra Čchen Siao-wanga, hlavy rodu a stylu Čchen, žák Víta Vojty a Lubora Purše. Herec, básník (Sbírky poezie – Vůně ženy, Propasti), textař, performer, coach, Head of Stage-management ZL Production s.r.o. (hlavní pódiový technik domácích i zahraničních hudebních skupin).

Martin Pařízek. Hlavní pódiový technik, stage-manager, coach, vedení projektů v ČR i zahraničí, speciální efekty, rigging, PR, VIP klient (Prague Plays Off, Enrique Iglesias, The Prodigy, Off Spring, Jethro Tull, The Killers, Die Antwoord, Evanessence, Bring me to the Horizont, Paramore, The Skillet, The Hives, Nazareth, The Slades, System of a down, Billy Idol, Manowar, Kryštof, Karel Gott, Sázavafest, Leoš Mareš, No name, RFP, Majálesy, Michal David, Arakain, Štěpán Kozub, Harlej, Divokej Bill, Hrady.cz, Marek Ztracený, Mirai, 90ś Explosion, Rybičky 48… Martin Pařízek je také textař, básník, je autorem sbírek poezie: Vúně ženy Propasti.

Celý článek

Tchaj-ťi čchűan občerstvuje…

Tchaj-ťi občerstvuje a procvičuje jemné vnitřní neuro spoje a dráhy. Pravidelný trénink tchaj-ťi zlepší i rovnováhu, stabilizuje krevní tlak, předchází srdečním chorobám a rozpouští stres.

Celý článek

Přenášení váhy…

Martin Pařízek, Uvolníme a spojujeme všechny části v jeden celek. Mysl pojímá celé tělo a sjednocuje ho ve správné pozici. Pokud zahajujeme pohyb, pohyb se skrz myšlenku zobrazuje v tan- tchienu. Jakmile se pohne tan-tchien, připojí se nosná soustava, záda, nohy a ruce. Celý pohyb je tak vyvážený a celistvý.

Celý článek

Oblečení na cvičení na míru…

Taijieshop.cz, Saténové a bavlněné obleky, komplety, šaty, uniformy a oděvy na Tchaj-ťi (Taiji, Taichi, Tajči) v různých barvách

Celý článek

Pokročilá praxe – Tchaj ťi čchűan

Martin Pařízek – Pokročilá praxe – Tchaj ťi čchűan stylu Čchen, Dalo by se říct, že cvičení tchaj-ťi čchűan je o míře upřímnosti a vytrvalosti k sobě samému. Praktikant se často v rámci estetiky, nedostatku času, slabé vůli nebo třeba jenom únavy dopouští mnohdy zbytečných a fatálních chyb.

Celý článek

Trénink, trénink, trénink…

trénink, Martin Pařízek, chaj-ťi čchűan je možná cesta proti dnešnímu stresem posedlému světu, v tchaj-ťi čchüan čas získává zcela jiný rozměr. Pohyby tchaj-ťi vycházejí z „tan-tchienu“, což znamená centrum energie čchi (qi) v břišní oblasti.

Celý článek
Stránka 1 z 6712345102030