Jak snadno pořídit oblečení na tchaj-ťi?

Jak snadno pořídit oblečení na tchaj-ťi?

Prodáváme tradiční čínské saténové obleky a bavlněné uniformy na cvičení tchaj-ťi (taiji, tai chi, tajči) ve všech velikostech a rozměrech. Uniformy tchaj-ťi jsou ze speciálního kvalitního saténu, který má vyšší lesk a nemačká se. Saténové obleky jsou z kvalitních látek, jedná se o hustou, lesklou tkaninu malé hmotnosti, s hladkým povrchem, tkanou v atlasové vazbě. Satén je vyroben z bavlny, viskózy a polyesteru, proto je látka příjemně prodyšná, odolná, pevná a dokonale splývavá. Jméno satén je odvozeno z latiny ze slova „seta – lesklý“.

 

 

tradiční čínské saténové obleky a bavlněné uniformy na cvičení tchaj-ťi (taiji, tai chi, tajči) ve všech velikostech a rozměrech. Uniformy tchaj-ťi

 

Atlasová vazba dává tkanině nezaměnitelný a jedinečný hladký a lesklý povrch. Naše oblečení na taiji se vyznačuje leskem, kvalitou, minimální mačkavostí. Oblek tchaj-ťi čchűan přírodní, natural je precizně zhotoven z kvalitní bavlněné látky v plátěné vazbě. Testujeme látky používané pro obleky a uniformy taiji již přes 15 let.Velmi jednoduše učiníte svou objednávku přes klasický e-shop nákupní košík www.taijieshop.cz , po odsouhlasení objednávky Vám zboží do 7-10 dnů doručí Česká pošta a.s. na dobírku, doprava k Vám domů po celé ČR je zdarma. Při jakémkoli přání nás kdykoli kontaktujte skrz email: parezzen@gmail.com.

Taijieshop vstupte

1 komentář

  1. Marca

    Pěkné.. A něco teplého by tam nabylo?