Jak koupit uniformu tchaj-ťi čchűan?

Jak koupit uniformu tchaj-ťi čchűan?

Jak koupit oblek tchaj-ťi čchűan, který mně bude?

Prodáváme tradiční čínské saténové obleky a bavlněné uniformy na cvičení tchaj-ťi (taiji, tai chi, tajči) ve všech velikostech a rozměrech. Uniformy tchaj-ťi jsou ze speciálního kvalitního saténu, který má vyšší lesk a nemačká se. Saténové obleky jsou z kvalitních látek, jedná se o hustou, lesklou tkaninu malé hmotnosti, s hladkým povrchem, tkanou v atlasové vazbě. Satén je vyroben z bavlny, viskózy a polyesteru, proto je látka příjemně prodyšná, odolná, pevná a dokonale splývavá. Jméno satén je odvozeno z latiny ze slova „seta – lesklý“.

Prohlédněte si Taijieshop.cz

Taijieshop vstupte

Testujeme látky používané pro obleky a uniformy taiji již přes 15 let. Velmi jednoduše učiníte svou objednávku přes klasický e-shop nákupní košík www.taijieshop.cz , po odsouhlasení objednávky Vám zboží do 7-10 dnů doručí Zásilkovna, Česká pošta a.s. po převodu nebo na dobírku.

tradiční čínské saténové obleky a bavlněné uniformy na cvičení tchaj-ťi (taiji, tai chi, tajči) ve všech velikostech a rozměrech. Uniformy tchaj-ťi

Doprava k Vám domů po celé ČR je zdarma. Při jakémkoli přání nás kdykoli kontaktujte skrz email: parezzen@gmail.com nebo nezávazným formulářem přes Taijieshop.cz.